kontakty

Rekordní rok 2020, díky tomu i vyšší mzdy

SÚS Slovácka měla rekordní rok 2020, díky tomu i vyšší mzdy

(Uherské Hradiště, 3.06.2021)

Další navýšení výnosů až na 112 milionů korun a historicky rekordní hospodářský výsledek před zdaněním, to byly základní ukazatele hospodaření SÚS Slovácka za rok 2020. Díky tomu bylo možné ve společnosti navýšit průměrnou mzdu a také investovat do oprav vlastního majetku přes 11 milionů korun.

„Zažili jsme další velmi úspěšný rok jak z pohledu hospodářských výsledků, tak především z pohledu dobře odvedené práce při údržbě silnic a také investičních akcích našich zákazníků. To vše díky korektním vztahům s nimi a každodenní kvalitní práci našich zaměstnanců. V návaznosti na výsledky a produktivitu práce jsme opět navýšili průměrnou mzdu našich pracovníků, chceme totiž být dobrým zaměstnavatelem,“ uvedl jednatel SÚS Slovácka Michal Hanačík.

Největšími zákazníky společnosti jsou i nadále Ředitelství silnic Zlínského kraje, pro které realizovala údržbu a opravy krajských komunikací za téměř 57 milionů korun.  Dále Ředitelství silnic a dálnic ČR, kde byly odvedeny práce za zhruba 24 milionů korun. Města, obce, firmy a soukromé subjekty si u SÚS Slovácka objednaly opravy a investiční akce za 25,5 milionu korun, a to převážně v regionu Slovácka.

Výroční zprávu najdete na https://www.susuh.cz/c-7-o-firme.html

Volné pracovní pozice

Pro naše středisko Jarošov a Uherský Brod přijmeme zaměstnance na pozice:

 

více

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout