Správa a údržba silnic Slovácka, s. r. o.
kontakty

Dodávky stavebních prací jsou v létě v plném proudu

Dodávky stavebních prací jsou v létě v plném proudu

(Uherské Hradiště, 16.8.2022)

Opravy a výstavba nových komunikací jsou spolu s údržbovými pracemi na silnicích, mostech a sečením zeleně stěžejními zakázkami SÚS Slovácka v letním období. Společnost tak již dodala nebo realizuje řadu zakázek v objemech od několik set tisíc korun až po téměř 9 milionů korun.

„Města, obce i soukromé firmy jsou našimi důležitými zákazníky. V letošním roce máme stavebních zakázek od těchto subjektů poměrně velké množství, tvoří opravdu významnou část našeho obratu a my jim věnujeme náležitou pozornost,“ uvedl jednatel SÚS Slovácka Michal Hanačík.

Nejvíce se nyní pracuje v obci Velká nad Veličkou, kde se realizuje několik místních komunikací a navazovat bude parkoviště. Celkově jde o největší letošní stavební zakázku, s objemem zhruba 9 milionů korun. Významnou dodávkou bylo také vybudování komunikací v nové zástavbě obce Ořechov. Šlo o odbagrování zeminy, srovnání terénu do požadovaných výšek, vytvoření podloží vozovky a pokládku asfaltobetonu, to vše za zhruba 5,5 milionu korun.

Společnost již dokončila nebo realizuje také zakázky v průmyslové zóně v Kyjově, kde opravuje povrchy asfaltobetonů. Opravy povrchů se dělají také v Kostelanech nad Moravou nebo Bílovicích.  Pro firmu TIREX v Hodoníně se realizovaly opravy povrchů účelové komunikace v areálu bývalého masokombinátu, ve stejném areálu se prováděly opravy účelové komunikace pro firmu Poctivá Moravská. Asfaltový povrch se v obci Březová pokládal pro Hokr Stavby, a živičné vrstvy na cyklostezce mezi obcemi Krhov – Bzová se dodávaly pro KKS.

Pro Slovácké vodárny a kanalizace byla prováděna rekonstrukce zpevněných betonových ploch a betonové komunikace k místní čerpací stanici v katastru obce Kněžpole.

 

 

 

Volné pracovní pozice

Pro naše středisko Jarošov a Uherský Brod přijmeme zaměstnance na pozice:

 

více

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout