kontakty

Stavby pro obce a firmy v roce 2020 za více než 25 milionů korun

Stavby pro obce a firmy v roce 2020 za více než 25 milionů korun

(Uherské Hradiště, 16.06.2021)

Realizace drobnějších stavebních zakázek pro obce a firmy dosáhla v roce 2020 objemu více než 25 milionů korun a tvořila tak téměř čtvrtinu výnosů SÚS Slovácka. Jde tak o velmi důležitý segment činnosti společnosti, na což poukázala také schválená výroční zpráva společnosti.

„Stavební zakázky jsou po údržbě komunikací druhým nejvýznamnějším segmentem naší činnosti. Proto stále modernizujeme naše vybavení a zlepšujeme kvalifikaci zaměstnanců na tento typ činnosti,“ uvedl jednatel SÚS Slovácka Michal Hanačík.

Mezi nejvýznamnější zakázky patřily opravy místních komunikací v obcích a městech Pitín, Kněžpole, Hluk, Buchlovice, Kostelany, Březová, Ostrožská Lhota a Strážnice. Významným zákazníkem je také SÚS Jihomoravského kraje, pro kterou bylo realizováno několik větších i menších oprav komunikací. Mezi soukromými firmami byly nejzajímavější dodávky komunikací a zpevněných ploch pro Kroměřížskou nemocnici, Hamé, Gretes, Slováckou Frutu nebo Strabag.

„Jsem přesvědčen, že jsou to výborné reference a doporučení i pro naše další potencionální zákazníky. Zvládáme tyto práce rychle a v dobré kvalitě, máme na ně vybavení a při malém rozsahu jsme schopni je provádět i ručně,“ uvedl Michal Hanačík.

 

SÚS Slovácka disponuje pro tyto zakázky následujícími mechanismy: fréza Wirtgen W 60 Ri, zametací vůz Mercedes Unimog, finišery Vögele Super 800i a Super 1300, distributor, válce Bomag na potřebné zhutnění asfaltobetonu a nákladní automobily. Strojní pokládku asfaltobetonu provádí finišer Vögele Super 800i od šířky 1,3 m do 2,2 m a finišer Super 1300 od šířky 1,9 m do 3,4 m. Dále lze finišer rozšířit o nástavce a tím dosáhnout max. možné pokládky v šířce 5 m.

Pro menší opravy (vysprávky) na komunikacích a pro ruční práce se využívají nástavba SYKO 5H Bohouš a vysprávková souprava TURBO 7000.

Volné pracovní pozice

Pro naše středisko Jarošov a Uherský Brod přijmeme zaměstnance na pozice:

 

více

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout