Správa a údržba silnic Slovácka, s. r. o.
kontakty

Firmy a obce stále častěji vyhledávají služby SÚS Slovácka

Firmy a obce stále častěji vyhledávají služby SÚS Slovácka

(Uherské Hradiště, 9. 11. 2019)

Kvalitní a rychlá práce, vysoká produktivita a vstřícnost vůči zákazníkům jsou hlavními důvody, proč Společnost SÚS Slovácka navyšuje podíl výnosů od měst, obcí firem a soukromých investorů. Tržby ve výši 30 milionů korun v roce 2018 z tohoto obchodního segmentu trend potvrzují.


„Je to určitě oblast, kterou chceme nadále rozvíjet jako perspektivní. Tento záměr obsahuje i strategie naší společnosti na další období. Vždyť to, že tržby z tohoto segment přesahují o 6 milionů korun výnosy ze spolupráce s naším druhým největším zákazníkem, Ředitelstvím silnic a dálnic, je jednoznačný signálem našeho potenciálu,“ řekl jednatel společnosti Michal Hanačík.


Mezi nejvýznamnější realizace pro soukromé investory v posledním období patřila třeba oprava komunikací a chodníků ve výrobních areálech České zbrojovky Uherský Brod nebo slovácké Fruty, dalšími zákazníky byly Slovácké vodovody a kanalizace, EKO-UH, PaPP Staré Město nebo Rybníkářství Hluk. Mezi městy a obcemi, které si nechaly opravit místní komunikace, byly například Strážnice, Suchá loz, Ostrožská Lhota nebo Osvětimany.

Volné pracovní pozice

Pro naše středisko Jarošov a Uherský Brod přijmeme zaměstnance na pozice:

 

více

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout