kontakty

Řadu stavebních zakázek dodala SÚS Slovácka i v roce 2023, pořizuje také nové stroje

Řadu stavebních zakázek dodala SÚS Slovácka i v roce 2023, pořizuje také nové stroje

(Uherské Hradiště, 19.6.2024)

Stavební zakázky jsou zejména v letní sezoně důležitým segmentem dodávek SÚS Slovácka. Společnost kvůli nim, mimo jiné, pořizuje i nové strojní vybavení, aby je plnila včas a v požadované kvalitě. Dodávky pro města, obce, soukromé firmy i fyzické osoby jsou vidět zejména na Slovácku. V loňském roce to byly práce za téměř 26 milionů a firma je chce letos navýšit.

„V loňském roce jsme v tomto segmentu poklesli kvůli našim kapacitám, které jsme museli nasměřovat do navýšených oprav na krajských komunikacích. Letos chceme poptávce vyhovět více, proto jsme se na stavební sezonu dobře připravili,“ uvedl jednatel SÚS Slovácka Michal Hanačík.

Do strojního vybavení vloni společnost investovala 19 milionů korun a významná částka je připravena i letos. Byly pořízeny dva nákladní automobily včetně kropicích nástaveb a zimních posypových nástaveb. Dvě skříňová dodávková vozidla určená pro dopravní značení, dále vibrační deska a vibrační válec a osobní automobil. K tomu letos přibydou dvě nákladní Tatry jedna 4x4, druhá 6x6 v rámci projektu „Tatra do škol“ a zametací vůz včetně zimní nástavby. „Strojový park každý rok modernizujeme a rozšiřujeme, což zvyšuje naše kapacity,“ řekl Hanačík.

Společnost za sebou má v roce 2023 řadu kvalitně a v termínech dokončených staveb. Realizovány byly například opravy místních komunikací Na Rybníku a Dolní konec v Bílovicích, vybudování příčných prahů v Babicích, prodloužení místní komunikace v ulicí Lánka v Ostrožské Lhotě, kde bylo realizováno také parkoviště před fotbalovým hřištěm nebo odvodnění a oprava chodníku k tenisovým kurtům. Ve Velké nad Veličkou byly opraveny komunikace k amfiteátru a před vlakovým nádražím. V Horním Němčí byly realizovány opravy chodníku a mostku u TJ Sokol. V Ratíškovicích to byla oprava komunikace Múdrá, ve Strání stejně jako ve Stupavě nebo v Nedakonicích menší opravy místních komunikací. Oprava cyklostezky proběhla v obci Salaš.

Postavena byla také cyklostezka ve Veselí nad Moravou pro sdružení „Obce pro Baťův kanál“. Pro partnerskou SÚS Kroměřížska byla realizována významná velkoplošná vysprávka komunikace Zdounky – Bunč. Důležité zakázky byly postaveny také pro soukromé investory, mezi nejvýznamnější patří oprava zpevněných ploch v Jarošovském pivovaru, v areálu Toma v Otrokovicích, v areálu Autopalu v Hluku nebo Slováckých vodovodech a kanalizacích. Pro Lesy ČR byly prováděny lokální opravy asfaltových povrchů.

Volné pracovní pozice

Pro naše středisko Jarošov a Uherský Brod přijmeme zaměstnance na pozice:

 

více

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout