kontakty

SÚS Slovácka měla v roce 2022 rekordní obrat i objem stavebních prací

SÚS Slovácka měla v roce 2022 rekordní obrat i objem stavebních prací

(Uherské Hradiště, 6.4.2023)

Navýšení výnosů na 153 milionů korun, z čehož tržby ze stavebních zakázek pro města, obce, firmy a soukromé osoby činily rekordních 42,5 milionu korun, zaznamenala za rok 2022 společnost SÚS Slovácka. Navýšená čísla znamenají také historicky nejvyšší hospodářský výsledek před zdaněním, navýšení mezd zaměstnanců nebo investice do vlastního majetku ve výši 43 milionů korun.

„Loňský rok můžeme označit za opravdu úspěšný, a to díky skvěle odvedené práci našich zaměstnanců a korektním vztahům s našimi zákazníky. Vážíme si hospodářských výsledků a také vysoké kvality naší práce a toho, že k nám mají odběratelé důvěru. Mohli jsme tak investovat do nákupu nových strojů i výstavby nového střediska v Uherském Brodě. Rostly u nás také mzdy, ty dokonce o něco rychleji než produktivita práce, ale to je dáno inflací a obecným tlakem na růst mezd,“ uvedl jednatel SÚS Slovácka Michal Hanačík.

Mezi nejvýznamnější strojní investice patřil nákup finišeru a dvou manipulátorů, s dalšími strojními zařízeními bylo investováno téměř 12 milionů korun. Stavební investice pak činily částku 31 milionů, z toho téměř 27 milionů šlo na dokončení nového střediska v Uherském Brodě.

Největšími zákazníky společnosti jsou i nadále Ředitelství silnic Zlínského kraje, pro které realizovala údržbu a opravy krajských komunikací za téměř 61 milionů korun. Dále Ředitelství silnic a dálnic ČR, kde byly odvedeny práce za zhruba 25,5 milionů korun. Města, obce, firmy a soukromé subjekty si u SÚS Slovácka objednaly opravy a investiční akce za 42,5 milionu korun, a to převážně v regionu Slovácka. Tady se komunikace opravovaly nebo stavěly třeba v Ořechově, Velké nad Veličkou, Pitíně, Ostrožské Lhotě, Stupavě, Bílovicích, Kyjově, Topolné, Strání, Strážnici nebo Hluku. Významným zákazníkem je také SÚS Jihomoravského kraje, pro niž se realizovaly vysprávky komunikací za milion korun.

Volné pracovní pozice

Pro naše středisko Jarošov a Uherský Brod přijmeme zaměstnance na pozice:

 

více

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout